Testimonial

No Background

Color Background

Image Background

Grid Testimonials

Joanna Badura

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam 4lata temu. Pierwszy rok spędziłam na zajęciach grupowych typu fitness. Hektolitry potu, a ciało wciąż stało w miejscu. Kolejny rok poświęciłam na typowe ćwiczenia siłowe. Efekt? Kręgosłup do wymiany. Dłuższa przerwa była konieczna. Od 6 miesięcy ćwiczę z Jakubem i wreszcie widzę efekty. Trener miał spore wyzwanie: dziewczyna z hashimoto, niewydolnością serca, ze zwężonymi kręgami. Dieta + ćwiczenia zadziałały. Ciało jest sprężyste jak nigdy. Kręgosłup wreszcie przestał boleć. Pupa wypełniła jeansy, biust się podniósł, brzuch nareszcie się zarysował. Jestem niesamowicie wdzięczna!

Joanna Badura
Aleksandra Kołodziejczyk

Współpracę oceniam rewelacyjnie! Kuba zawsze mnie motywował i dawał "kopniaka" w słabszych chwilach Profesjonalne podejście do diety, wszystko dokładnie objaśnione i opracowane pod konkretne potrzeby. Mimo problemu z kolanami jaki mam, Kuba świetnie dobrał plan ćwiczeń tak aby ich nie obciążyć. Na treningach porządny wycisk! Pierwszy miesiąc - 3,5 kg! Teraz waga również cały czas spada! Serdecznie polecam!

Aleksandra Kołodziejczyk
Mateusz Wydmański

Współpracę z Jakubem podjęliśmy kilka miesięcy temu. Jestem bardzo wdzięczny za to co mi przekazał. W życiu nie pomyślałbym, że tak niewielkie szczegóły robią tak wielką różnicę. Teraz rozumiem, że technika to podstawa. Wszystkie bóle w łokciach oraz kolanach zniknęły, a moja sylwetka wygląda zdecydowanie lepiej. Szczerze polecam! Świetne podejście do podopiecznego!    

Mateusz Wydmański